Live 4 Metal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live 4 Metal

Metal muzika
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 New England Patriots fan klub

Ići dole 
+3
soad
Sima
Willie McGinest
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
joakimLEL
Novi clan
Novi clan
joakimLEL


Broj poruka : 8
Godina : 30
Localisation : Pirot City
Datum upisa : 25.12.2007

New England Patriots fan klub - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: New England Patriots fan klub   New England Patriots fan klub - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 10:12 am

Ja sam novi clan ovog 4uma i red je da kazem nesto o sebi. Ja sam veliki fan Cardinalsa (Arizona), koliko to moze da bude jedan covek koji nema nikakav pristup NFL-u osi NET-a. 4um je napravljen u cast New England Patriots-a i na njemu bi kao trebalo da pisemo sta mislimo o Patriotama. Ja ne mislim nista najbolje ali ipak, kao navijac Cardinala koji su tim skromnog kvaliteta, ja ne mogu da svoje poruke zasnivam na vredjanju Patriota. Oni su bre BOG za nas. To kako su dosli do ovakvih rezultata, na srecu ili na znanje, ili su namestali utakmice, to se mene ne tice. Oni su realno THE BEST, i ja im na tome cestitam.
EDIT (WMG): Zbog odredjenog nesporazuma joakimLEL je pomesao moj i simin tj. ovaj 4um. Very Happy Ovo sam "strikethroughovao", cisto da ne ispadne da sam namerno obrisao nesto i da nebi ispalo kao da pisem nebuloze. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
joakimLEL
Novi clan
Novi clan
joakimLEL


Broj poruka : 8
Godina : 30
Localisation : Pirot City
Datum upisa : 25.12.2007

New England Patriots fan klub - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: New England Patriots fan klub   New England Patriots fan klub - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 11:13 am

Ljudi posetite temu Arizona Cardinals u rubrici sport. I Glasajte!!!!!!!!!!!
E stvarno, please
Nazad na vrh Ići dole
Willie McGinest
Moderator
Moderator
Willie McGinest


Broj poruka : 366
Godina : 30
Localisation : PIROT CITY
Datum upisa : 12.05.2007

New England Patriots fan klub - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: New England Patriots fan klub   New England Patriots fan klub - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 15, 2008 4:31 am

New England Patriotsi su zavrsili sezonu savrseno, bez poraza. Njihov skor tacno opisuje njihovu igru tokom sezone - savrsenstvo. Osim ekipnih, Patsi su obarali i individualne rekorde. Najupecatljiviji rekordi oboreni ove sezone, nacinjeni su upravo u timu NEa i to: Tom Brady - 50 touchdown passova u sezoni. Pre njega rekord je drzao Payton Manning - 49;
Randy Moss - 23 uhvacenih touchdown passova. Pre njega je rekord drzao Jerry Rice, mozda najbolji WR (krilni hvatac) u istoriji sporta.
Nakon 16-0 u regularnom delu sezone, Patsi su odmarali jednu nedelju, da bi se ove subote sastali sa Jacksonville Jaguarsima na domacem terenu. Patsi su ih ubedljivo pobedili - 20:31. Sledece nedelje se igraju Conference Playoffs runda iliti polufinala lige. U finalu NFC konferencije igrace - New York Giants @ Green Bay Packers, dok ce u finalu AFC konferencije igrati: San Diego Chargers @ New England Patriots. Pobednici ovih meceva igrace posle nedelju dana pauze, najgledaniji sportski dogadjaj, gledaniji i od finala Lige sampiona i OI, SuperBowl.
Nazad na vrh Ići dole
http://se-serbia-pats.page.tl
Sponsored content





New England Patriots fan klub - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: New England Patriots fan klub   New England Patriots fan klub - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
New England Patriots fan klub
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Live 4 Metal :: Ostalo :: Sport!-
Skoči na: