Live 4 Metal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Live 4 Metal

Metal muzika
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :)

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
spitfire
Redovni clan
Redovni clan
spitfire


Broj poruka : 20
Datum upisa : 31.01.2008

utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Empty
PočaljiNaslov: utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :)   utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 1:47 am

1. dizajn je truba, ta crvena na sivu jebe ceo system.
2. ova gitara u header-u me odusevila, mogli ste bar da skinete belu pozadinu i polozite je, ovako pravi prostor s desne strane koji nicemu ne sluzi!
3. google oglasi su na mestu
4. teme su truba, "tutorijali" su skinuti sa wiki-a, sto je jos veca truba. wikipediju uredjuju sve sami dziberi, a vi to korisitite kao resurs.
5. malo se diskutuje, vise od pola foruma sam prelistao za manje od 7min

PS: fali profesioanalizam i autoritet... predlazem radikalne promene, ako mislite da zazivi!

prioriteti:

1. dizajn - pakovanje prodaje robu
2. sredite pravila - nametnite autoritet
3. vratite se na pravilo jedan i dva, pa nadjite nekog ko ce da postuje!


nisam ja sve ovo napisao zbog sebe, nego zbog vas i vaseg foruma. nemojte pogresno da me shvatite! Wink
Nazad na vrh Ići dole
nata
Fanatik
Fanatik
nata


Broj poruka : 287
Godina : 29
Datum upisa : 30.09.2007

utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :)   utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 2:20 am

a ima li neshto da ti se svidja osim ovo google?
Nazad na vrh Ići dole
John Cena 77
Aktivni clan
Aktivni clan
John Cena 77


Broj poruka : 79
Localisation : vukojebina
Datum upisa : 21.01.2008

utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :)   utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 11:46 am

Dobro spitfire oladi malo sa tim trubama, nije forum tako los...
Nazad na vrh Ići dole
spitfire
Redovni clan
Redovni clan
spitfire


Broj poruka : 20
Datum upisa : 31.01.2008

utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :)   utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 6:02 pm

nata ::
a ima li neshto da ti se svidja osim ovo google?

Smile svidja mi se tematika foruma, i dobro je sto i dalje postoji mladi koji se interesuju za r'n'r generalno. entuzijazam je ocigledan.

John Cena 77 ::
Dobro spitfire oladi malo sa tim trubama, nije forum tako los...

ma hladan sam ja Wink ne sekirajte se vi za mene, ali dizajn stvarno treba da se menja. [trenutno sam logovan na 5-6 fouma, i kad se prebacim na ovaj boli me vugla od kontrasta]
mozda preterujem, ali forum se kosi sa osnovama web dizajna
Nazad na vrh Ići dole
John Cena 77
Aktivni clan
Aktivni clan
John Cena 77


Broj poruka : 79
Localisation : vukojebina
Datum upisa : 21.01.2008

utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :)   utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 8:14 pm

Pa i ja gledam kako da ga malo "povratim u zivot"(reklamiram,poboljsam itd)ali jos raspravljam sa administratorima... Koji ti je mail, da ti posaljem reklamu koju sam licno napravio za ovaj forum... (Sto ne stavis avatar?)
Nazad na vrh Ići dole
nata
Fanatik
Fanatik
nata


Broj poruka : 287
Godina : 29
Datum upisa : 30.09.2007

utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :)   utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 8:53 pm

hm...a koji su ti ti josh 5-6 foruma.postade mi malo dosadno na net,ja posecujem 4 foruma za sad ali koji su ti tvoji mozdas e registrujem?
Nazad na vrh Ići dole
spitfire
Redovni clan
Redovni clan
spitfire


Broj poruka : 20
Datum upisa : 31.01.2008

utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :)   utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 9:13 pm

John Cena 77 ::
Pa i ja gledam kako da ga malo "povratim u zivot"(reklamiram,poboljsam itd)ali jos raspravljam sa administratorima... Koji ti je mail, da ti posaljem reklamu koju sam licno napravio za ovaj forum... (Sto ne stavis avatar?)

ako i treba da se radi na tome, ali marketing radi kad sredis ceo sajt, jer verovao ti ili ne ljudi beze od loseg dizajna [mogu da ti dam neke materijale o "Psihologiji surfera", ono sta ljudi vole, a sta ne... i tako to.....]

avatar ne stavljam, jer me mrzi, a i ne verujem da cu jos dugo ostanem na forumu [vreme mi ne da] pa mi i nije bas potreban. Very Happy

nata ::
hm...a koji su ti ti josh 5-6 foruma.postade mi malo dosadno na net,ja posecujem 4 foruma za sad ali koji su ti tvoji mozdas e registrujem?

hehe, veruj mi ovi ti nece biti zanimljivi, vise su strucnog karaktera :S
Nazad na vrh Ići dole
spitfire
Redovni clan
Redovni clan
spitfire


Broj poruka : 20
Datum upisa : 31.01.2008

utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :)   utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 9:19 pm

@John Cena 77 - mali predlog:

otvori novu temu tipa: "novi baner" i postavi POLL: "koji vam se baner vise svidja"

1. trenutni
2. novi [taj koji si hteo da mi saljes na mail]

pa neka vecina odluci, sve je u demokratiji [tu admin, ne bi trebao da ima uticaj] Very Happy

ili, otvorite konkurs za baner, pa ko pobedi na POLL-u, neka dobije neki status, tipa VIP, kao nagradu....

kreativnost
ljudi, to vam treba da bi forum zaziveo i ponovo ponavljam: nisam vam ja mislio nista lose.... uvek poslusajte kritiku, ponekad je neko u pravu! Wink
Nazad na vrh Ići dole
John Cena 77
Aktivni clan
Aktivni clan
John Cena 77


Broj poruka : 79
Localisation : vukojebina
Datum upisa : 21.01.2008

utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :)   utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 9:32 pm

Ma, u pravu si!Napravicu ja to pa neka drugi izaberu!Ziveli ziveli !
A ovo sto kazes da ne verujes da ces dugo ostati na ovom 4umu, hoces li bar ostati ako izgled uspesno popravimo?


Poslednji izmenio dana Čet Jan 31, 2008 9:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
spitfire
Redovni clan
Redovni clan
spitfire


Broj poruka : 20
Datum upisa : 31.01.2008

utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :)   utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 9:39 pm

o tome ti pricam! Wink ziveli!
Nazad na vrh Ići dole
John Cena 77
Aktivni clan
Aktivni clan
John Cena 77


Broj poruka : 79
Localisation : vukojebina
Datum upisa : 21.01.2008

utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :)   utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 9:45 pm

Ja upravo radim i smisljam kako da jos vise poboljsam forumov izgled...
Nazad na vrh Ići dole
Sima
Admin
Admin
Sima


Broj poruka : 1218
Godina : 30
Localisation : Earth
Datum upisa : 09.05.2007

utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :)   utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Icon_minitimePet Feb 01, 2008 1:11 am

oce li neko od vas da bude admin?Ja stvarno nemam vremena.Posecivacu i ovaj sajt nasravno ali mnoooogo redje nego dosad.
Nazad na vrh Ići dole
http://live4metalliveinhell.wetpaint.com
John Cena 77
Aktivni clan
Aktivni clan
John Cena 77


Broj poruka : 79
Localisation : vukojebina
Datum upisa : 21.01.2008

utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :)   utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Icon_minitimePet Feb 01, 2008 11:27 am

SadSad...Meni je svejedno pitaj spitfirea...
Nazad na vrh Ići dole
spitfire
Redovni clan
Redovni clan
spitfire


Broj poruka : 20
Datum upisa : 31.01.2008

utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :)   utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Icon_minitimePet Feb 01, 2008 1:33 pm

bre, nemoj da odustajes tek tako! to je vas sajt i vi radite na njemu, ja sam samo u prolazu a hteo sam pre svega da vam ukazem na neke stnice koje morate da menjate... toliko od mene! idem ja sad, a vi se sredite malo situaciju, pa dolazim ja ponovo u inspekciju za mesec-dva... Wink
Nazad na vrh Ići dole
John Cena 77
Aktivni clan
Aktivni clan
John Cena 77


Broj poruka : 79
Localisation : vukojebina
Datum upisa : 21.01.2008

utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :)   utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Icon_minitimePet Feb 01, 2008 9:25 pm

Dobro, vidimo se, srecan put...Very Happy ja cu jos videti oko izgleda pa ti se javi i daj komentar... Simo, ja pravim predlog za novi izgled foruma, pa kad ga zavrsim poslacu ti na mail...
Nazad na vrh Ići dole
spitfire
Redovni clan
Redovni clan
spitfire


Broj poruka : 20
Datum upisa : 31.01.2008

utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :)   utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Icon_minitimeSub Feb 02, 2008 2:35 am

samo shibajte ljudi... ja ako nadjem slobodno vreme mogu da vam uradim neki dizajn.

btw, cemu sluzi ovo iznad avatara? :S mislim, znam cemu sluzi, ali zasto je bas takvo... mnogo odudara!
Nazad na vrh Ići dole
John Cena 77
Aktivni clan
Aktivni clan
John Cena 77


Broj poruka : 79
Localisation : vukojebina
Datum upisa : 21.01.2008

utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :)   utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Icon_minitimeSub Feb 02, 2008 11:45 am

Pitaj admine... moj mail je john_cenachamp84@yahoo.com, pa me kontaktiraj da jos raspravljamo o izgledu, i da ti posaljem neke primere...
Nazad na vrh Ići dole
Willie McGinest
Moderator
Moderator
Willie McGinest


Broj poruka : 366
Godina : 30
Localisation : PIROT CITY
Datum upisa : 12.05.2007

utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :)   utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Icon_minitimeUto Feb 05, 2008 4:36 am

John Cena 77 ::
Dobro spitfire oladi malo sa tim trubama, nije forum tako los...
Johne, Very Happy , trube su jedan od 3-4 najbitnija instrumenta Jazza. Jazz ima/je imao ogroman uticaj na rock. Da nema rocka nebi imalo ni metala (ovim ne mislim na rock kao stenu i metal kao metale tj. hem. elemente). Tako da, zna covek sta prica. Very Happy Very Happy
_______________________________________________________________________
Sto se tice samog designa 4uma, mislim da je piece of shit, ali da je bolji nego prethodni jer je prethodni bio suvi template i to cini mi se sa nekim iPODom ili tako nesto. Kada php5 forum ima suvi template designa onda i nije toliko lose, jer su skinovi pravljeni uopsteno i predstavljaju uglavnom razlicite colour shemes. Ali za phpbb forum template je sranje.
Ja bih uglavnom promenio sam Ibanez na vrhu, kao sto si ti rekao, ili od njega napravio logo 4uma. Ovaj skin bih mozda i ostavio, ali bi promenio boje. I mozda najbitnije promenio bi buttone, iconse i slicne male a bitne stvari, koje clanovima "zapadaju za oko". Npr. to za sta ne znas za sta sluzi Very Happy Tu bi mogle biti gitare, mozda post rellated titule nebi trebalo da glase Jr. Member i sl. vec GuitarHero i slicno.
_______________________________________________________________________
Ovo za design bi bilo savrseno. Mogao bi da napravis nesto novo i drugacije, ali ne mnogo kako kod nas, starijih clanova nebi proizveo naglo nezainteresovanje.
_______________________________________________________________________
Steta je da 4um propadne kada smo vec rekli Simi da ga ne brise. Nekada je na ovom 4umu bilo i po desetak clanova online (ma koliko to glupo zvucalo, to je uspeh za ovakav tip foruma) koji su dolazili ovde makar 1 dnevno. Ja sam zapostavio moj forum zbog ovog ovde.
Problemi su bili vrlo cesti normlani. Jednostavno je clanove "mrzelo" da postuju, ali je tu bio admin da nekako malo ozivi sve i da nas pokrene. Najveci problem je bio, kada je admin bio zauzet u pravljenju svog novog foruma i nije mogao da ozivi ono sto je trebalo.
Iako sam vec negde napisao da se odricem nekih mojih "titula" zbog obaveza, zadrzacu ih i pokusacu da nekako pomognem forumu. Mislim da su nada foruma novi clanovi. Logicno je da sa povecanjem broja clanova raste i mogucnost za diskusiju ali nisam mislio na to. Uglavnom su novi clanovi aktivniji i postuju sa vise entuzijazma. Takodje mislim da je potrebno da se posalje newsletter svim clanovima, i onima koji su se registrovali pogresno i onima koji su to uradili na validan nacin, kako bi ih podsetili na samu adresu foruma i slicno. Mislim da stari_roker, Vlada mozda Anja, misle da je ovaj forum propao i da treba da im napisemo da se forum reorganizuje i sl. To ostavljam vama, nadam se da ovaj forum ima newsletter opciju. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://se-serbia-pats.page.tl
spitfire
Redovni clan
Redovni clan
spitfire


Broj poruka : 20
Datum upisa : 31.01.2008

utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :)   utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Icon_minitimeSre Feb 06, 2008 1:41 pm

@Willie McGinest, znash znanje prijatelju! zboris pametno! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sima
Admin
Admin
Sima


Broj poruka : 1218
Godina : 30
Localisation : Earth
Datum upisa : 09.05.2007

utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :)   utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Icon_minitimeČet Feb 07, 2008 2:08 am

Au Mare upravo si me odusevio.Ima opciju newsletter.Ti smisli neki tekst pa mi daj da ga posaljem svim clanovima(ili ga posalji na PM ili ga zapisi pa mi daj u skoli).
Nazad na vrh Ići dole
http://live4metalliveinhell.wetpaint.com
John Cena 77
Aktivni clan
Aktivni clan
John Cena 77


Broj poruka : 79
Localisation : vukojebina
Datum upisa : 21.01.2008

utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :)   utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Icon_minitimeSub Feb 09, 2008 2:57 pm

E ljudi ako vam budem trebao moracete malo da sacekate, nesto mi rade oko interneta pa sam sad jedva uhvatio momenat da sam online....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :)   utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
utisak koji je ostavio ovaj forum na mene! :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koji vas je koncert najvise odusevio???
» Koji mobilni telefon imate?!?!
» Koji sport najvise volite da gledate na TV i zasto
» Test forum

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Live 4 Metal :: Vezano za forum! :: Sta mislite o ovom forumu!?!?!-
Skoči na: